Адреса: 73026, м. Херсон, пров. Пугачова, 5
Графік роботи: Пн-Пт 9.00-18.00,
перерва з 13.00 до 14.00
Тел: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Факс: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
Новини «Забаганочки» і інсинуації депутата Богданова
22.01.2019 14:52

«Забаганочки» і інсинуації депутата Богданова

Депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов продовжує розповсюджувати інсинуації про комунальне підприємство «Херсонська енергосервісна компанія» (КП «ХЕСКО»).

У соціальних мережах він різко негативно і водночас голослівно висловлюється про херсонські комунальні підприємства, зокрема – про КП «ХЕСКО».

Висловлювання депутата цитують деякі місцеві ЗМІ, вказуючи при цьому і теж розповсюджені Богдановим неправдиві відомості про начебто отримані КП «ХЕСКО» з міського бюджету 7,4 млн. грн.

Депутат називає прохання КП «ХЕСКО» про виділення з міського бюджету поворотної фінансової допомоги «забаганочки» і намагається оцінювати документи, підготовлені фахівцями підприємства, зокрема – проект рішення сесії Херсонської міської ради.

Під впливом цих заяв депутати не схвалили проект рішення про виділення підприємству поворотної фінансової допомоги, необхідної для роботи по ЕСКО-контрактам – однієї з найпрогресивніших форм роботи, у впровадженні якої Херсон є одним з міст-лідерів в Україні.

До речі, завдяки зусиллям КП «ХЕСКО» місто Херсон – серед лідерів в Україні і загалом у сфері впровадження енергоощадних рішень у житловому секторі, а також пілотним містом, де будуть тестуватися процедури державного Фонду енергоефективності.  

Тому слова Віталія Богданова про «сумнівність» такого підприємства самі сприймаються як варті того, щоб їх піддати сумніву.      

Цитуємо висловлювання депутата згідно з оригіналом:

«…Посмотрите на этот «шикарный» проект Решения от Леоновой (директор КП «ХЕСКО», - авт.)!?! На 8 стр. текста сплошная вода, но апофеоз - это последняя стр. #график !!! По-моему они издеваются...».

«Вода» для Віталія Богданова – документ, розроблений фахівцями підприємства і схвалений юридичним відділом Херсонської міської ради.

Як депутат, який працює вже більше однієї каденції, Богданов не міг не знати, що проекти рішень потрапляють до сесійної зали не «з вулиці», що вони проходять ретельну експертизу.

Виходить, депутат ставить під сумнів якість роботи не тільки фахівців КП «ХЕСКО», а ще й юристів міської ради. Може має правознавчу кваліфікацію, яка дозволяє це робити?

На сайті політичної партії «Українське об’єднання патріотів» (УКРОП), Херсонську обласну організацію якої Богданов очолює, у розділі «Освіта» його біографії написано:

«1993 рік - Ленінградський інститут авіаційного приладобудування (ЛІАП), інженерно-дослідницький факультет, спеціальність інженер-дослідник робототехнік;

2007 рік - Українська школа політичних студій під патронатом Ради Європи;

2009 рік - Херсонський державний аграрний університет, гідромеліоративний факультет, технолог – гідротехнік».

Як бачите, навряд чи варто дивуватися настільки «ґрунтовному» і «змістовному» відгуку депутата про проект рішення Херсонської міської ради, підготовлений фахівцями КП «ХЕСКО».

Нагадаємо, Віталій Богданов не вперше розповсюджує неправдиві відомості про КП «ХЕСКО». А також він не вперше дозволяє собі різкі і тенденційні оціночні судження про підприємство і його директора Ларису Леонову, які не підкріплює жодним аргументом.

Також вважаємо за потрібне нагадати, що у зв’язку з переходом на самоокупність КП «ХЕСКО» припиняє роботи у рамках виконання містом Херсоном положень Європейської ініціативи «Угода мерів». Тому пропонуємо Віталію Богданову взяти на себе виконання цих робіт і довести, що він є спеціалістом з енергоменеджменту і має моральне право оцінювати роботу фахівців цієї сфери.

До того ж у пана Богданова з’явиться шанс довести, що він вміє робити бодай щось, крім гучних заяв і постів у соцмережах. 

***

Комунальне підприємство «Херсонська енергосервісна компанія» звертається до херсонських ЗМІ.

Закликаємо журналістів дуже обережно ставитися до висловлювань депутата Херсонської міської ради Віталія Богданова. Бо цей депутат розповсюджує неправдиві відомості, а також різкі і необґрунтовані оціночні судження, які шкодять репутації і людей та підприємств, про які йдеться у висловлюваннях депутата. А також шкодять репутації ЗМІ, які цитують такі відомості чи судження.

Календар новин
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031