Адреса: 73026, м. Херсон, пров. Пугачова, 5
Графік роботи: Пн-Пт 9.00-18.00,
перерва з 13.00 до 14.00
Тел: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Факс: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
Новини Фахівці КП «ХЕСКО», слухачі програми EUREM і студенти ХНТУ досліджували херсонські підприємства
06.02.2019 09:45

Фахівці КП «ХЕСКО», слухачі програми EUREM і студенти ХНТУ досліджували херсонські підприємства

Виробничі потужності, енергетичне та інше обладнання і приміщення чотирьох херсонських підприємств були досліджені фахівцями комунального підприємства «Херсонська енергосервісна компанія» (КП «ХЕСКО») разом зі слухачами програми EUREM - «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)», а також разом зі студентами Херсонського національного технічного університету.


Експерт-енергоменеджер Ілля Котов обстежує за допомогою тепловізора обладнання ТДВ «Херсонський маслозавод».


Слухачі програми EUREM відвідали ТДВ «Херсонський маслозавод», підприємство «ФОП Урсуленко О. А.», ТОВ НВП «Машинобудівний завод» і ТОВ «Механічний завод». Там проведені детальні обстеження об’єктів і обладнання, у модернізації яких вони допомагатимуть, а також надали фахівцям підприємств консультації щодо енергоощадних заходів і домовилися про подальше співробітництво.

«Місто Херсон завдяки зусиллям фахівців нашого підприємства – один з лідерів в Україні у сфері спровадження енергоефективних заходів у житловому секторі. А зараз – новий етап – енергоефективні заходи на підприємствах. Бо вони для того, щоб бути конкурентоспроможними, повинні належним чином реагувати на виклики часу. І ми зробимо усе, що від нас залежить, щоб Херсон був лідером і у цьому напрямку», - каже Лариса Леонова.


Директор КП «ХЕСКО», слухач програми EUREM Лариса Леонова (у центрі) бере участь у обстеженні виробничіх приміщені і обладнання ТОВ НВП «Машинобудівний завод».


  Експерт-енергоменеджер з міста Миколаєва Ілля Котов, один зі слухачів програми EUREM, звернув увагу на те, що проблеми херсонських підприємств, над вирішенням яких працює команда експертів, до складу яких він входить, мають дещо спільне.

«Будівлям і обладнанню, яки ми досліджували, переважно вже чимало років. Будівлі споруджувалися і обладнання встановлювалося у часи, коли або не дуже і думали про енергоефективність, бо ресурси були дешеві, або на енергоощадні технології й обладнання не було коштів. А зараз зменшення витрат на енергоносії без збитку для виробництва і комфорту людей – один з пріоритетів для керівництва підприємств. Ситуація змінилася. І у розв'язання цієї проблеми без допомоги фахових енергоменеджерів не обійтися», - каже Ілля Котов.

Усі ці заходи проводяться у рамках Проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (організація, що з 1993 року підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень).
Херсонські підприємства завдяки ініціативі КП «ХЕСКО» отримують безкоштовну допомогу – енергоаудити, який роблять фахові енергоменеджери, слухачі програми EUREM разом зі студентами Херсонського національного технічного університету.


Експерти-енергоменеджери разом із головним інженером підприємства «ФОП Урсуленко О. А.» Олександром Якубовським (у центрі) і студентом четвертого курсу ХНТУ Павлом Давиденко (справа) обстежують виробничі приміщення підприємства.


Підприємства-учасники проекту, які відвідала команда енергоменеджерів отримають таку допомогу:
- Модернізація аміачних установок охолодження ТДВ «Херсонський маслозавод» по вул. Перекопська,162 в м. Херсоні.
- Зменшення втрат в системі постачання стислого повітря ТОВ НВП «Машинобудівний завод» по вул. Тираспільська,1 в м. Херсоні.
- Утеплення фасаду офісної будівлі із заміною світлопрозорих та огороджувальних конструкцій ТОВ «Механічний завод» за адресою 5-й км Миколаївського шосе в м. Херсоні.
- Модернізація теплоізоляції камери глибокої заморозки ФОП Урсуленко О. А. по вул. 23-тя Східна,43 в м. Херсоні.
Участь у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» сприяє позитивному іміджу міста Херсона, робить його одним з передових міст України у сфері енергоефективності, а також відкриває шляхи до участі нашого міста у масштабних програмах, які реалізуються за кошти міжнародних донорських організацій.
Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям КП «Херсонська енергосервісна компанія», обласної та міської влади. Реалізовано проект у рамках Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Херсона.

Календар новин
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031