Address: 73026, Kherson, prov. Pugacheva, 5
Schedule: Mon-Fri 9.00-18.00,
Break from 13.00 to 14.00
Phones: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Fax: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
News КП «ХЕСКО» почало новий етап реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності»
28.12.2018 08:31

КП «ХЕСКО» почало новий етап реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності»

Комунальльне підприємство «Херсонська енергосервісна компанія» (КП «ХЕСКО») запрошувало представників херсонських підприємств-учасників проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, для детального обговорення роботи у рамках реалізації проекту на Херсонщині.

У обговоренні взяли участь головні енергетики та представники керівництва підприємств, директор КП «ХЕСКО» Лариса Леонова, а також студенти Херсонського національного технічного університету (ХНТУ), які братимуть участь у роботі з реалізації проекту.

Нагадаємо, шість підприємств Херсонщини, за результатами розгляду заявок на участь у Проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності», було відібрано для проведення безкоштовного енергоаудиту.
Загалом, Проект отримав близько дев’яноста заявок від українських підприємств у чотирьох галузях: хлібопекарська, молочна, машинобудівна та виробництво неметалевих будівельних матеріалів. Після детального аналізу аплікаційних форм Проектом було прийнято рішення провести енергоаудит на 65 підприємствах. Серед них – шість херсонських.

1. ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», м. Херсон;
2. ФОП Урсуленко Олексій Анатолійович, смт. Антонівка;
3. ТДВ «Херсонський маслозавод», м. Херсон;
4. ТОВ «Механічний завод», м. Херсон;
5. ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», м. Херсон;
6. ПАТ «Таврійська будівельна компанія», м. Херсон.

Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям КП «Херсонська енергосервісна компанія», обласної та міської влади. Реалізовано проект у рамках Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Херсона.
Також нагадаємо, що шість студентів ХНТУ допомагатимуть КП «ХЕСКО» робити енергоаудит херсонських підприємств у рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Студенти ХНТУ Катерина Путінцева, Олексій Васильченко, Владислав Умнов, Павло Давиденко, Богдан Коханіч і Богдан Нестеренко, які навчаються на 4-му та 5-му курсах за спеціальністю «Нетрадиційні і відновлювальні джерела енергії», разом з експертами КП «ХЕСКО» і слухачами німецької програми з енергоощадження EUREM «Європейський енергетичний менеджер» в Україні робитимуть енергоаудит херсонських підприємств. Мета цієї роботи – оптимізація споживання підприємствами різних видів енергії. Це не тільки поліпшить економічне становище підприємств, зробить їх більш привабливими для інвесторів, а й піде на користь екологічній ситуації. Бо оптимальне споживання енергоресурсів – це й запобігання їх надмірному виробництву, яке, як загальновідомо, дуже шкідливе для довкілля.

Під час обговорення представники згаданих вище підприємств розповіли про їх специфіку в аспекті енергоспоживання: про обладнання, особливі умови виробництва, а також про проблеми, для вирішення яких і потрібен енергоаудит.

Також на цій зустрічі було визначено, хто зі студентів ХНТУ з яким підприємством працюватиме. А згодом до них приєднаються і слухачі німецької програми з енергоощадження EUREM.

У заході взяв участь і гість з Миколаєва – експерт Європейського банку реконструкції і розвитку Ілля Котов. Він розповів про грантову програму, яку реалізує банк. Українські підприємства мають можливість отримати грант у вигляді компенсації витрат за роботи з енергоаудиту.

Ця зустріч започаткувала перехід проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» у стадію практичної реалізації.

Calendar
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031